برگزاری دوره‌های بین‌المللی توسط آزمایشگاه تحقیقاتی ترافیک

در هماهنگی با دفتر همکاری‌های علمی و بین‌المللی دانشگاه علم و صنعت ایران، آزمایشگاه تحقیقاتی ترافیک آمادگی خود برای برگزاری دوره

مقدمه‌ای بر کاربرد نرم‌افزارهای شبیه‌سازی ترافیک در دنیای واقعی

به انگلیسی:

Introduction to using Traffic Simulation Software in a Real World

اعلام کرده است.

نرم‌افزارهای شبیه‌ساز ترافیکی در دنیای امروز کاربردهای زیادی در مهندسی ترافیک دارد و برای ارزیابی وضع موجود، تدقیق بررسی طراحی‌ها، مدیریت و کنترل ترافیکی استفاده می‌شود. نکته مهم کاربردی بودن و تطبیق هرچه‌ بیشتر با نتایج واقعی است که این دوره به آن می‌پردازد.

این دوره برای متخصصان و دانشجویان حوزه مهندسی ترافیک، برنامه‌ریزی شهری، مدیریت حمل‌ونقل و مهندسی کامپیوتر طراحی شده است. در این دوره مثال‌هایی واقعی از نحوه شبیه‌سازی و مبنای علمی حل مسائل و مشکلات ترافیکی بر اساس شبیه‌سازی در نرم‌افزار ایمسان (Aimsun) ارائه خواهد شد. این دوره بدون نیاز به پیش‌نیاز، تجربه و دانش قبلی می‌باشد و هم برای آشنایی افراد با مبانی شبیه‌سازی در علم حمل‌ونقل و هم برای افرادی که می‌خواهند دانش خود را در این زمینه توسعه دهند مفید خواهد بود.

این دوره توسط دکتر افشین شریعت استاد گروه حمل‌ونقل دانشکده مهندسی عمران و با همکاری دکتر مهدی رفعتی‌فرد در ۸ جلسه و مجموعا ۱۶ ساعت برگزار خواهد شد.

Related Posts

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست